HOME  |  KONTAKT  |  ZAMÓWIENIE 

Oryginalne odpisy Księgi Wieczystej przez Internet, 5 lat doświadczenia !

Zamów odpis KRS

Odpisy sądowe KRS i KW bezpośrednio z Sądu, poświadczone pieczęciami i podpisem urzędnika - uzyskaliśmy ponad 5 tysięcy odpisów Szybko i Profesjonalnie ! - Pełna obsługa prawna -   Wpisy do księgi Wieczystej, hipoteki, spadkobierców, zakładanie Ksiąg Wieczystych dla gruntu i lokali spółdzielczych

Zamów odpis z Księgi Wieczystej

 

księga wieczysta

|

krajowy rejestr sądowy

|

wpisy hipoteki

|

cennik

|

regulamin

|

zamówienie

 

.
 
odpisy krs Warszawa  
   
> Odpis zwykły Księgi Wieczystej > Odpis aktualny KRS
> Odpis zupełny Księgi Wieczystej > Odpis pełny KRS
.
Oryginalne odpisy KW i KRS - usługa 20,00 zł netto
.
   Bezpośrednio z Sądu z Pieczęciami i Podpisem Urzędnika
 
 

Szybko i Profesjonalnie  -  Odpisy sądowe z całej POLSKI w 24 h  -  Scan na e-mail Gratis !

.

Księgi Wieczyste

 
 Odpisy z Księgi Wieczystej
 
 
  odpis zwykły KW  
  odpis zupełny KW  
  zaświadczenie o zamknięciu KW  
     
  Wpisy do Księgi Wieczystej  
 
 
  wpisy hipoteki  
  wpisy spadkobierców  
  wpisy współwłaścicieli  
  wykreślenia hipoteki  
     
  Zakładanie Ksiąg Wieczystych  
 
 
  dla lokali spółdzielczych  
  dla gruntu  
     
     
     
     
     
 
  Najlepsza oferta dla firm i osób prywatnych !
  .      
  Regulamin serwisu !  
 
 
 
Regulamin określa informacje, zasady korzystania oraz uzyskiwania odpisów za pośrednictwem strony www.odpisy.waw.pl

USŁUGA

Usługa świadczona przez Serwis internetowy Odpisy.waw.pl polega na pobraniu odpisu z Księgi Wieczystej z Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych na podstawie złożonego zamówienia za pośrednictwem wypełnionego formularza zamówienia na stronie www.odpisy.waw.pl. Na podstawie wprowadzonych danych klienta w formularzu zamówienia system generuje wniosek o wydanie odpisu, który następnie dostarcza się do Sądu. Uzyskane prawomocne odpisy z Sądu rejestrowego są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (priorytetem) na adres Zamawiającego podany w formularzu zamówienia.

OPŁATY

Za zrealizowane zamówienia pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem zawartym na stronie www.odpisy.waw.pl, który szczegółowo określa opłaty za usługę, opłaty sądowe oraz koszty przesyłki.

TERMINY

Zamówienia realizujemy do godziny 14.30. Odpisy z Księgi Wieczystej wysyłane są w dniu złożenia zamówienia lub w następnym dniu roboczym jeśli zamówienie zostanie złożone po godz. 14.30. Odpisy pobierane są na podstawie numeru Księgi Wieczystej. Bez podania numeru nie możemy zrealizować zamówienia. Jeśli księga jest w migracji zamówienie zostaje zrealizowane gdy księga będzie już dostępna w systemie elektronicznym.

Po uzyskaniu odpisu z sądu i nadaniu przesyłki usługę uznaje się za zrealizowaną. W przypadku gdy odpis z księgi wieczystej posiada powyżej 150 stron termin realizacji może się przedłużyć i jest zależny od sądu wydającego odpis.

Firma kurierska zobowiązana jest dostarczyć przesyłkę z odpisami do Zamawiającego następnego dnia roboczego poza po nadaniu. Serwis Odpisy.waw.pl nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia uzyskania odpisu z powodu awarii  systemu informatycznego sądu wydającego odpis oraz za opóźnienia przez firmę dostarczającą przesyłkę. Serwis Odpisy.waw.pl nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza zamówienia na stronie przez Zamawiającego. Odpisy uzyskujemy na podstawie podanych numerów Księgi Wieczystej. Skan odpisu na e-mail wykonujemy tylko jeśli zostanie wybrana przedpłata na konto oraz księga wieczysta posiada do 50 stron. W przypadku przedpłaty gdy nie będziemy mogli zrealizować całość zostanie zwrócona na konto bankowe.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia na stronie www.odpisy.waw.pl za pomocą formularza zamówienia, równoznaczne jest z zapoznaniem się i przyjęciem postanowień niniejszego regulaminu.
     
 
 

tagi: księgi wieczyste, odpisy księgi wieczystej, elektroniczna księga wieczysta, odpisy KW, tanie odpisy, odpis księgi wieczystej, wypis z kw

 
 

Created in 2009 all reserved